poniedziałek, 15 października 2012

Kobieta zmienną jest...

Odkąd się dowiedziałam że 15 października będą w promocji buty ocieplane zwane emowcami, zapisałam sobie przypomnienie w telefonie. Wstałam dziś o godz 8, by wyruszyć na łowy do biedronki. Zazwyczaj co jest fajne i limitowane to szybko się rozchodzi. 
Dotarłam do biedronki, akurat w tym momencie co wykładali towar, zapytałam się Pani, czy już towar sprzedany, czy dopiero mają zamiar wyłożyć buty. Miałam cicha nadzieję, że zdążyłam przed innymi. Pani mi odpowiedziała,że buty jeszcze nie wyłożone, ponieważ cena w systemie jest droższa niż w gazetce i nie mogą ich sprzedawać. Towar może być wyłożony za godzinę, albo nawet jutro. Wróciłam do domu bez butów.
Pomyślałam,że już tych butów nie muszę mieć, tym bardziej że to moje drugie podejście, to takiego rodzaju butów.
Ostatnio w realu były  w promocji za 19,99 i wciągu godziny praktycznie nic nie było, znalazłam tylko 4 buty, w tym każdy inny rozmiar.
Wróciłam do biedronki po kilku godzinach, moja ciekawość zwyciężyła i miałam racje, że towar zostanie przebrany, nie było już w ogóle rozmiarów, ale jakościowo tez mi nie odpowiadały, więc dobrze się stało, że nie były mi pisane...
Sama nie wiem, czy chce taki rodzaj buta, czy to moje widzimiesie, a jakbym się zdecydowała to już kupiłabym z reala, bo noga w nich ładniej wyglądała i były stabilniejsze. Do trzech razy sztuka?

Co sądzicie o takich butach?Nie wyszłam z biedronki z pustymi rękami, kupiłam świeczkę ( nowy zapach) która umili mi wieczory oraz ananas, który będzie moją kolacją:)
Uwielbiam ananasa.....

Życzę wam kochani relaksującego poniedziałku:)

paste-lina

3 komentarze:

 1. A no z tymi promocjami to różnie bywa:/ Też już wiele razy tak miałam, często też pierwsi towar wykupują pracownicy. A świeczka mmm...uwielbiam liczi:)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widocznie tak musiało być! :)
  Może te buty nie grzeszyły jakością, więc dobrze, że ich nie kupiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Ci są pisane to je jeszcze dorwiesz ;)

  OdpowiedzUsuń